Saviour | 6. kapitola

2. listopadu 2013 v 15:45 | Chucky |  Saviour | Kapitoly
obrázek je od úžasné mrs.FIX
Ehm.. Tak jsem tu s další kapitolou. Jako chápete to? Právě jdete číst už šestou kapitolu a to se mi prostě nikdy nepovedlo! :D Tohle je poprvé, kdy jsem se dokopala napsat takový množství :D. No nic, ale teď k ději.. Minule jsem se zakončila tak nějak otevřeně a dnes budeme pokračovat tam kde jsme skončili. Takže dávám raději omezení 18+ (aby měla dušička klid :D). Doufám, že mě neukamenujete, ale zase Vám udělám radost- kapitola je převážně s Liou a Damonem :D. Ani netušíte jak jsem se u toho nasmála.. vážně takové scény moc nepíšu, ale to se změní.. Je to divné, ale tak co.. :D
Budu vděčná za komentář, radu i kritiku (ale slušně!).
O povídce - ZDE


"Chceš mě," zašeptal znovu a podmanivěji. Viděla jsem jak se mu rozšiřují zorničky a věděla jsem, že se mě snaží ovlivnit. Věděla jsem to a bránila se, ale i na mě tohle funguje.
Věděla jsem… věděla jsem, že ho chci.

oOoO

Cestu do Salvatorovic rezidence jsem měla lehce zamlženou. Jediné na co jsem celou dobu myslela, bylo Damonovo tělo a to jak moc se ho chci dotýkat. Zní to hloupě, ale jen to tak. Byla jsem nedočkavá jako patnáctka na svoje první vrznutí. Možná jsem na tom byla ještě hůř.
oOoO

"Je Stefan doma?" zeptala jsem se Damona jen, co zavřel vchodové dveře.
"Ne. Je u Eleny," usmál se šibalsky a já už na nic dalšího nečekala. Přirazila jsem ho ke dveřím a zaútočila na jeho rty. Nenechal se pobízet a polibky mi oplácel. Naše jazyky hrály divokou hru vášně. Nedočkavě jsem mu roztrhla košili, až knoflíky lítaly vzduchem. Vzrušeně mi zavrčel do úst, což mě nažhavilo ještě víc. Rychle jsem mu stáhla košili a užívala si dotek jeho těla.
Ani on nezůstal po zadu a rychlým tahem ze mě sundal košili, kterou následovala černé podprsenka. Spokojeně se pousmál, ale to jsem už nevydržela a přitáhla si jeho rty zpátky ke svým. Chytil mě za zadeček a vytáhla do vzduchu. Nohy jsem mu obmotala kolem boků a celým tělem jsem se k němu natiskla. Ruce jsem měla zabořené v jeho vlasech.
Upíří rychlostí nás přesunul k němu do pokoje. Teda aspoň myslím. Uprostřed pokoje mně mě postavil, ale s polibky nepřestal, jen je přesunul níž. Cítila jsem, jak mi prsty na konci prstů jiskří energie a dokonce jsem ty jiskřičky i viděla. Damon se mezitím až podezřele věnoval mému krku v oblasti tepny. Přitáhla jsem si jeho rty zpátky a dlouze ho políbila. Začala jsem se trochu ovládat a tak jsem se ho opět mohla dotýkat. Rychle jsem mu rozepla pásek od kalhot a táhla mu je spolu s trenkami. Spokojeně jsem si skousla ret. Nemohla jsem odolat. Zářící dlaně jsem mu přitiskla na hrudník a on odletěl až do postele. Pobaveně jsem se pousmála a rychle si svlékla dřínsy a kalhotky. Doběhla jsem k posteli, na které ležel překvapený Damon.
"Jak…?" začal, ale já ho nedočkavě políbila a tím ho umlčela. Na nic jsem nečekala a chtěla na něj nasednout, ale náhle mě přetočil pod sebe a rychle do mě vnikl. Spokojeně jsem zabručela a vyšla mu vstříc. Pohyboval se ve mě rychle a surově. Nevadilo ba naopak. Nehty jsem mu zarývala do zad a vycházela mu vstříc. Tělem mi procházelo opojné teplo a rozkoš. Sem tam jsem oboje vypouštěla v podobě jiskřiček do Damona. Bolelo ho to, ale zároveň i vzrušovalo. Hltavě mě políbil.
"Víc…" zasténala jsem mezi polibky a on mi vyhověl. Zrychlil a přitvrdil. Věděla jsem, že se blíží k vyvrcholení stejně jako já. Soustředěně jsem se mu podívala do očí a vypustila mu do zad menší dávku energie. V tu chvíli mu pod očima vynikly krvavé žíly, naposledy přirazil. V ten samý moment mi tělem projela vlna rozkoše, která mě úplně vysílila a já zadýchaně padla do postele. Damon ze mě vyjel a lehl si vedle mě. Viděla jsem na něm, že mu to dalo taky zabrat. Na rtech se mi usídlil unavený, ale pobavený úsměv.
"Jen spi, ťuhýku," zašeptala jsem mu konejšivě do ucha a políbila ho na tvář. Neznatelně přikývl a okamžitě usnul. Zaraženě jsem se zamrkala. On fakt vytuhnul. Tak tohle se mi ještě nestalo. Sice jsem mu řekla, ať spí, ale to většinou upíry vyburcuje k dalšímu číslu. Vždycky chtěli dokázat, že vydržej dýl než já.

Nechala jsem ho být a potichu se zvedla z postele. Na zemi jsem našla své džíny s kalhotkami a tak jsem si je rychle oblíkla. Kousek ode mě se váleli Damonovi džíny. Potichu jsem je sebrala a vytáhla z nich klíčky od auta. Přece se odtud musim nějak dostat. Do druhé ruky jsem čapla boty a potichu se z pokoje vypařila do vstupní haly, kde se mělo nacházet zbytek mého oblečení. Našla jsem podprsenku a ve chvíli kdy jsem hledala košili vešel dovnitř Stefan. Zaraženě na mě koukal, a když se chystal něco říct naznačila jsem ať je potichu.
"Co tu děláš?" zašeptal tedy a odvrátil pohled, když mu došlo, že jsem jen v podprsence.
"Hledám košili," odtušila jsem a dál jsem jí hledala.
"Myslíš tuhle?" zvedl na ukazováčku moji košili, která ležela u dveří. Jak se dostala až tam?
"Jo, přesně tuhle," přikývla jsem, vzala mu jí a rychle si jí oblékla.
"Díky. A kdyby něco tak jsem tu nikdy nebyla," mrkla jsem na něj a rychle odešla. Venku jsem zamířila černému autu, ve kterém jsme sem přijeli. Boty jsem hodila na sedadlo spolujezdce a odjela na parkoviště ke Grillu. Tam jsem auto nechala, ale klíčky zůstali u mě. Koukla jsem na mobil. Byly tři ráno. S povzdechem jsem se vydala hledat Mattův dům.

oOoO

Do pokoje jsem se dostala až v půl pátý. Chvíli trvalo, než jsem našla Mattovo obydlí a pak jsem mu ještě hodnou chvíli vysvětlovala, proč jdu tak pozdě. Nakonec se smířil s verzí, že jsem zapomněla.
Ještě než jsem vyčerpaně padla do postele zatáhla jsem žaluzie a nařídila si budík na desátou hodinu. V Grillu jsem sice měla být až odpoledně, ale ještě jsem se chtěla stavit za Katarinou.

oOoO

Když zazvonil budík měla jsem pocit, že jsem zrovna usla. Naštvaně jsem ho vytípla a ještě chvíli jen tak ležela a pohrávala si s myšlenkou, že se na Katarinu vybodnu. Až tak mi na ní nezáleželo. Nakonec vyhrál cit pro zodpovědnost a já se z tý postele skutečně vyhrabala. Rovnou jsem zamířila do sprchy, kde jsem si dopřála dlouhou sprchu.
Když jsem vylezla oblékla jsem si šedé tříštvrťáky, bílé tílko a šedou mikinu přes hlavu. Do mikrovlnky jsem dala ohřát flašku s krví a mezitím jsem si obula botasky a stáhla vlasy do vysokého culíku. Když byla krev konečně ohřátá vypadla jsem z pokoje a nejrychlejší cestou to vzala k hrobce.
"Mamka je doma," vesele jsem vhopkala dovnitř a zůstala zírat. Ve výklenku seděla špinavá Katarina a naproti ní seděla Elena. Ta se na mě překvapeně podívala a rychle si stoupla do obranného postoje.
"Eleno? Co tu děláš?" zeptala jsem se jí zaraženě.
"Tak tohle bude zajímavé," ušklíbla se Katarina a pohodlně se opřela.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Saviour | Vyhovuje ti délka kapitol?

Ano
Ne (chci delší)
Ne (chci kratší)

Komentáře

1 Kenzi Kenzi | E-mail | Web | 2. listopadu 2013 v 21:57 | Reagovat

Hu! Já nevím co říct! :D
Konečně jsem se dočkala, že Lia s Damonem budou spolu :D A ten Stefan do toho! :D Mě dostalo asi nejvíce :D
Elena je u tebe už upír nebo ještě člověk? Nějak jsme to nepostřehla. Ale dejme tomu, když zaujala obraný postoj, tak asi upírka :)
Pořád potvrzuji svoji teorii, že Lia bude víla :D Ale asi trochu více zlá :) Vílá zla :D Muhehe

2 Kenzi Kenzi | E-mail | Web | 2. listopadu 2013 v 22:44 | Reagovat

Jako ne spolu, jako že to bude epic love :D ale tak příležitostně do postele :D

3 theshadowsofdarkness theshadowsofdarkness | Web | 3. listopadu 2013 v 16:25 | Reagovat

Waú! Tak to bylo husté!! Chci rychle další!:33:D Moc pěkná část s.. obsahem a koncem;D:)

4 Tereza Tereza | 25. prosince 2013 v 0:19 | Reagovat

Začala jsem číst Tvoji ff a moc mě zaujala a těším se na další kapitolu, protože to začíná být hodně zajímavé :)

5 hope-dies-last-x hope-dies-last-x | Web | 25. prosince 2013 v 22:10 | Reagovat

Taky se mi to moc líbí, krutě do toho spadá ten song při tom sexu, pokud jsem to pochopila správně :D ( což já taky dělám ) že si pustíš song a čteš dál :3, super, tvd mám obzvláště ráda a damona :33

jinak pěkný blog, tady ještě pobudu pár dní a počtu si to tu :) ale až budu mít čas :ú x)

6 Kath Kath | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 15:24 | Reagovat

Moc hezké!! Jsem dost zvědavá, co se stane mezi Elenou a Liou, takže hodně rychle přidej další část! ;)

7 Tanya Tanya | 10. února 2014 v 18:56 | Reagovat

Kedy bude dalsia kapitola...? Uz sa neviem dockat...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2013 | Empire-of-Stories.blog.cz
I am fan: